Stavební řemeslaStavební řemeslaStavební řemeslaStavební řemesla

Představení společnosti RICHTER-COLOR, spol. s r. o.

1990

Firma byla založena v roce 1990 pod názvem "RICHTER" se zaměřením na poskytování řemeslných prácí pro občany a úklidovou službu.

 

Stavební řemesla

V průběhu let, kdy začaly zahraniční společnosti realizovat své investice v České republice, jsme naši nabídku v oblasti Stavebních řemesel zaměřili na poskytování služeb a prací pro zahraniční investory a stavební společnosti (IPS - později IPS SKANSKA, dnes SKANSKA, dále ŽS Brno, IMOS, PSG International, ...). V dnešní době je jednou z činností naší firmy i odstraňování garančních závad na stavbách.

 

Úklidová služba

V oboru úklidové služby jsme se od svého prvopočátku zaměřili na servisní úklidovou službu (stálý úklid objektů) včetně doprovodných služeb souvisejících (čištění koberců, odstraňování graffiti, ...). Mezi naše nejvýznamnější odběratele patřily společnosti Třinecké železárny, OKD, Teplárny Karviná, Česká pojišťovna, Magistrát města Havířov, atd. . V letech 1998-2000 jsme se zaměřili s našimi službami na obchodní řetězce. Mezi naše nejvýznamnější klienty v tomto oboru patřila společnost KAUFLAND, a to v Česku i na Slovensku. Jednalo se o servisní zabezpečení generálních úklidů, údržba podlah (tzn. mytí, čištění a ochranné nátěry podlah). Dodávali jsme stálý servis pro 78 obchodních domů KAUFLAND v Česku a na Slovensku. Dále BauMax Česká republika a kolaudační úklidy staveb. Dále jsme zpracovávali úklidové a hygienické projekty a návody na údržbu různých povrchů z přírodních i syntetických materiálů. V současné době již tyto úklidové služby nenabízíme.

 

Tradice

Od roku 1996 působíme na trhu pod názvem RICHTER-COLOR, spol. s r. o. Našim klientům nabízíme vysokou úroveň služeb a korektní jednání, stabilitu, stálou kvalitu, servis provedených služeb a prací a přiměřenou cenovou politiku, což dokládají reference a tradice firmy prověřené dlouhodobým úspěšným působením na trhu.


 


Aktuality

Dokončená rekonstrukce

Dokončili jsme rekonstrukci podlahy včetně výměny a repase hlavního dilatačního profilu na objektu Tesco HM Ostrava Třebovice.

Baumax Brno

V listopadu 2010 proběhlo dokončení a taktéž předání nátěru fasády na objektu Baumax Brno v průmyslové části Brno-Jih.

Výstavba RD Pstruží

V atraktivní lokalitě Pstruží - Beskydy jsme zahájili výstavbu rodiného domu.    

další aktuality »